Recrutez tiler in Oxford pentru un program platit de 8 ore la o rata de 21.00/ora.
Indoor painting & domestic work
Obligatoriu experienta in domeniu, ppe, tools, cscs si documentatie.
Nu angajez la negru! Rog si ofer seriozitate pentru colaborari de lunga durata.
Contact me on whatsapp +44 7441 927912 (Felix)
Oxford, 30 Jun 2026, 09:26
Caut painter in Oxford pentru un program de 8 ore platite cu rata de 21.00/ora.
Indoor painting & domestic work
Obligatoriu experienta in domeniu, ppe, tools, cscs si documentatie.
Nu angajez la negru! Rog si ofer seriozitate pentru colaborari de lunga durata.
Contact me on whatsapp +44 7441 927912 (Felix)
Oxford, 30 Jun 2026, 09:25
Recrutez bricklayer in Londra pentru lucrari in site si privat. Obligatoriu PPE, tools, documentatie, CSCS. Caut muncitor pentru colaborare de lunga durata. Experienta este necesara.
Se lucreaza la program de 8 ore, cu rate intre 26.00 - 30.00. Rata negociabila, in functie de experienta si nevoile locului de munca.
Contact me on whatsapp +44 7441 927912 (Felix)
Londra, 30 Jun 2026, 09:24
Recrutez fixeri in Luton. Doar oameni cu experienta, pentru un program platit la 8h cu rata de 25.00/ora.
Necesare: documentatie, CSCS, tools. Incepere din 2 iulie 2026.
Contact me on whatsapp +44 7441 927912 (Felix)
Luton, 30 Jun 2026, 09:24
Caut dryliner cu experienta pentru site si privat, in IG8. Program platit de 8h cu o rata de 26.00/ora. Obligatoriu experienta, unelte, ppe, cscs si documentatie. Nu angajez la negru! Rog si ofer seriozitate pentru o colaborare de lunga durata!
Contact me on whatsapp +44 7441 927912 (Felix)
Londra, 30 Jun 2026, 09:23
Caut multitrader pentru un job de 8ore platite cu o rata negociabila.
DUTY:Kitchen installing, bathroom installing, painting
LOCATION: SW1
Obligatoriu CSCS, PPE, unelte, documente.
Contact me on whatsapp +44 7441 927912 (Felix)
Londra, 30 Jun 2026, 09:22
Recrutez electrician in Londra N, pentru un program platit de 8h cu rata 28.00/ora. Incepere imediata de maine! Obligatorie documentatie, experienta profesionala, unelte.
Contact me on whatsapp +44 7441 927912 (Felix)
Londra, 29 Jun 2026, 12:13
Caut roofer si carpenter pentru diferite lucrari in site sau privat, cu rate cuprinse intre 24.00-28.00, in functie de program si locatia jobului. Obligatoriu experienta, impreuna cu documentatie, unelte si ppe.
Program de lucru platit 8h.
Sunt interesat de recrutare muncitori si din alte orase/zone.
INREGISTRAT CIS SI UMBRELLA
ROG SI OFER SERIOZITATE PENTRU COLABORARI DE LUNGA DURATA
Contact me on whatsapp +44 7441 927912 (Felix)
Londra, 29 Jun 2026, 12:10
Caut carpenter cu experienta in CM19 pentru o rata de 27.00/ora la un program de 8ore platite. Obligatoriu CSCS, tools si documente.
requirements: Docs, own tools like track saws
Contact me on whatsapp +44 7441 927912 (Felix)
Harlow, 29 Jun 2026, 10:05
RECRUTEZ SITE MANAGER
📍 Location: SL4
📅 Start Date: 3rd July
💷 Rate: £27 per hour
📋 Requirement: Enhanced DBS required
Please send applicants’ CV along with a copy of their Enhanced DBS
Slough, 29 Jun 2026, 10:02
Recrutez labourer in Norwich NR4 pentru o rata de 13.75/ora pentru un program muncit si platit de 10h/zi. Jobul este long term. Rog si ofer seriozitate
Program 7.30-17.30
Contact me on whatsapp +44 7441 927912 (Felix)
Norwich, 29 Jun 2026, 09:55
Recrutez bricklayer in Oxford OX4. Program de munca 08am-16:30pm, platit la o rata de £27.50.
Jobul este long term
Incepere imediata de maine
Obligatoriu PPE, tools, documente.
NU ANGAJEZ LA NEGRU
ROG SI OFER SERIOZITATE PENTRU COLABORARE DE LUNGA DURATA
INREGISTRAT CIS SI UMBRELLA
Contact me on whatsapp +44 7441 927912 (Felix)
Oxford, 29 Jun 2026, 09:52
Recrutez muncitori pentru site-uri de constructii din diferite zone ale Londrei cat si din perimetru exterior. Ratele si programul difera in functie de site.
Sunt interesat de groundworker, carpenter, painter, tiler, render, labourer si roofer!
Zone: KT, GU, RG, RH, CO, AL.
Groundworker 14.50-22.00
Carpenter 25.00-28.00
Painter 20.00-22.50
Tiler 23.00-25.00
Render 22.00-24.00
Labourer 13.50-17.00
Roofer 25.00-28.00
Program de lucru platit intre 8h30-9h. Se lucreaza doar luni-vineri, foarte rar in weekend.
Plata se face cu week deposit.
Nu angajez la negru! Obligatoriu CSCS, tools, PPE, documentatie. Rog si ofer seriozitate pentru colaborari de lunga durata!
INREGISTRAT CIS SI UMBRELLA
Contact me on whatsapp +44 7441 927912 (Felix)
Londra, 25 Jun 2026, 10:34
Angajez carpenter pentru un site de constructii din Londra W11.
Doar blue card si care sa aibe experienta in lucrat cu geamuri. Se plateste o rata de 26.00/ora, cu 8 ore platite la zi.
Incepere imediata, jobul este long term (+2 luni).
Obligatoriu CSCS, PPE, TOOLS, documentatie.
Nu angajez la negru! Rog si ofer seriozitate!
INREGISTRAT CIS SI UMBRELLA
Contact me on whatsapp +44 7441 927912 (Felix)
Londra, 24 Jun 2026, 11:36
Caut tiler in Oxford OX3, pentru indoor work in bucatarie si domestic work. Obligatoriu PPE, TOOLS, documentatie si EXPERIENTA!
Se lucreaza la program de 8 ore platite cu 25.00/ora. Nu angajez la negru!
Contact me on whatsapp +44 7441 927912 (Felix)
Oxford, 24 Jun 2026, 11:35