ANGAJAM ASISTENTI RELATII CU PUBLICUL

Aldgate, 06 Dec 2018, 12:00, 129 vizualizări
Atlantic London, agentie de recrutare in invatamant, cauta sa angajeze ASISTENTI RELATII CU PUBLICUL pentru biroul din Whitechapel.
Activitatea de baza a agentiei este plasarea studentilor in diverse institutii educationale,oferirea de servicii profesionale si asistenta in domeniu.

Daca te consideri persoana potrivita pentru acest post trimite CV-ul tau la simina@atlanticlondon.co.uk sau suna la numarul 07450 277 756.

DESCRIERE POST:
• Organizarea tuturor materialelor necesare desfasurarii optime a
activitatii in cadrul sediului;
• Preluarea si distribuirea apelurilor telefonice;
• Indosariaza si arhiveaza documentele;
• Asigurarea protocolului pentru deservirea clientilor;
• Acorda sprijin la realizarea si actualizarea bazei de date cu clienti;
• Intampina clientii

CERINTE:
• Tinuta business;
• Studii superioare;
• Capacitate de organizare, planificare si de respectare a termenelor limita;
• Persoana cu atitudine pozitiva
• Persoana independenta, ambitioasa, determinata, perseverenta,muncitoare;
• Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat este esentiala.
• Abilitati excelente de comunicare si relationare;
• Cunostinte solide de operare in Microsoft Office (Excel);
• Experienta pe o pozitie similara este obligatorie;

PROGRAM DE LUCRU:
Se lucreaza 5 zile pe saptamana.

SALARIU OFERIT:
Salariul oferit este de £23,000/an.

Va multumim pentru interesul acordat!
Trimite mesaj
Reclamă anuntul
07450 277 756
Zenobin Duica
Locuri de munca Londra Chirii Londra Servicii Londra Anunturi Londra
Studio flat neasden 800£

Londra, 10 Dec 2018, 09:28
Mutari cu Van - Duba si reparatii Antene

Londra, 08 Dec 2018, 06:05
inchiriez camera pentru 2 pers

Londra, 07 Dec 2018, 22:39
Cautam soferi, plata £131 pe zi

Londra, 07 Dec 2018, 10:47
Avocati romani in Londra

Londra, 03 May 2013, 13:06
CSCS Card pentru romani in Londra

Londra, 06 Feb 2013, 23:09
Contabili romani in Londra

Londra, 29 Jan 2013, 19:37
Dentisti romani in Londra

Londra, 03 Jan 2013, 10:42

Protejeaza-te de sarlatani! Intalneste-te fata in fata cu utilizatorii cu care intri in contact pe Anuntul de UK si niciodata nu da bani pentru produse sau servicii pe care nu le-ai vazut!

Eurowin
Tudcom
Pop Corporation
Cards4Jobs
Egodent
Alexandra Style
Cursuri Forklift
Neway Recruitment
Angajam soferi
Calibre
Fedex, TNT, Amazon, DX